Jak co roku firma Wealth Solutions uruchomiła zapisy na inwestycję w wino beczkowe En Primeur. Przypominamy, że inwestycja w wino En Primeur polega na kupowaniu wina leżakującego w beczkach. Po 2 latach jest ono butelkowane i wówczas mocno zyskuje na wartości. Jest to niepowtarzalna okazja wzięcia udziału w inwestycji, do której dostęp ma tylko kilka firm na całym świecie. Winiarze z Bordeaux przeznaczają na taką inwestycję tylko część beczek, co czyni En Primeur wyjątkową szansą na uzyskanie wysokich zysków. Rocznik 2012 jest uznany za bardzo dobry jakościowo, a mniejsze zbiory w 2012 roku powodują, że duży wzrost cen tego rocznika jest bardzo prawdopodobny.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w wino En Primeur, kliknij w baner po na górze i wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą doradca z firmy Wealth Solutions. Wypełnienie formularza nie zobowiązuje Cię do skorzystania z oferty, a rozmowa z doradcą ma charakter informacyjny. Możesz także skontaktować się z nami – tel. 605 93 45 89, e-mail: kontakt@inwestorcafe.pl

inwestycja w wino en primeurInwestycja w wino En Primeur to wyjątkowa okazja do uzyskania wysokich zysków. Zdarza się ona tylko raz w roku, kiedy wino z poprzedniego roku przechodzi pozytywnie testy krytyków. Inwestycja w wino jest świetną lokatą kapitału na tak niepewne czasy, z jakimi mamy do czynienia w tej chwili, gdyż rynek wina jest niezależny od koniunktury gospodarczej, a swoje walory inwestycyjne wino zawdzięcza własnej naturze, która walory smakowe czerpie z upływającego czasu.