chcesz porozmawiać z doradcą? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!Jeśli zainteresowała Cię inwestycja w whisky i chcesz zainwestować w nie z obniżoną opłatą wstępną, skorzystaj z naszego portalu.

Przede wszystkim konieczny jest kontakt z nami poprzez maila, bądź telefoniczny. By zainwestować pieniądze w whisky trzeba wypełnić deklarację przystąpnia do takiej inwestycji. Deklarację taką przesyłamy po wcześniejszym kontakcje ze strony zainteresowanego inwestycją. Wypełnia on ją, po czym przesyła do nas poprzez skrzynkę e-mail. Nasz portal z kolei przesyła tę deklarację do firmy Wealth Solutions, która następnie przygotowuje umowę. Umowa jest wysyłana to klienta. Dopiero podpisanie umowy z Wealth Solutions i wpłata pieniędzy na konto w Wealth Solutions rozpoczyna inwestycję.

Czy warto inwestować za pośrednictwem portalu inwestor Cafe?

Naszą rolą jest tylko przekazanie deklaracji do Wealth Solutions. Umowa jest już podpisywana bezpośrednio z Wealth Solutions, tak samo, jak i pieniądze przelewane na wskazane przez tę firmę konto.

Inwestor Cafe oferuje także spotkanie z profesjonalnie przygotowanym doradcą finansowym, który przybliży Ci wszystkie opisane w serwisie formy inwestowania. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz porady finansowe? Skontaktuj się z naszym doradcą poprzez e-mail za darmo!